Süleyman Oğulları Turizm

Toplu Taşımacılık

Suleymanoğulları Tur "şehir içi yolcu taşımacılığı" hizmetlerine daima 0 km araçlarla başlayarak, değerli halkına modern, yeni, sorunsuz ve en kaliteli hizmeti daha en başından sunmaya çalışıyor.

Suleymanoğulları Tur filosundaki araçların periyodik bakımları yetkili servislerince düzenli olarak yapılmakta, böylece müşterilerine sorunsuz yolculuklar yaşatmaktadır. Tüm araçlarında sürücüleri kurumsal çizgisinde tek tip kıyafet giymekte, hizmet anında kesinlikle sigara içilmemektedir.

Güvenirlilik

Suleymanoğulları Tur araçlarının tamamı kasko sigortalı olup, yolcularının tamamı her türlü kazaya karşı "Özel Koltuk Sigortası" ile sigortalıdır.

10-15-20 Yıllık Sözleşmeler

Belediyelerle yapılan uzun dönem sözleşmelerle araç filoları her geçen gün güçlenmekte olan Suleymanoğulları Tur, hizmet kalitesinde devam ve sürekliliği sağlayarak, müşterilerine son model araçlarla en iyi hizmeti sunmaktadır.

Belediyelere Yüksek Karlılık

Son yıllarda yapılan özelleştirmeler sonucunda belediyelerimizin birçoğu zarardan kara geçmiş olup, bu yolla şehir içi ulaşımına istikrar ve kalite gelmiştir.


Toplu Taşımacılık

Copyright © 2016-2020. Her Hakkı Saklıdır. Zaya MEDIA Danışmanlık & Web Tasarım Hizmetleri

Karapınar Mah D112 Sok. No:11/A Yıldırım / BURSA

0 (224) 331-8527 - info@suleymanogullaritur.com