Süleyman Oğulları Turizm

Hakkımızda

Hakkımızda

Suleymanoğulları Tur kurulduğu 2001 tarihinden bugüne turizm, personel ve öğrenci taşımacılığı alanlarında; profesyonel yönetimi, uzman şoför kadrosu ve güçlü teknoloji altyapısı ile sürekli gelişimi prensip edinerek, Türkiye’nin önemli kamu ve özel kuruluşlarına servis hizmetleri sunmaktadır.

Suleymanoğulları Tur aynı zamanda, toplu taşımacılık (Özel Halk Otobüsü) alanında da, Türkiye’de belediyelerin ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla, hizmet ağına yeni hizmetlerini başarıyla sürdürmektedir.

Suleymanoğulları Tur operasyonel filo kiralama alanında, araç tedarik ve kullanımında yaşayabileceğiniz sorunlara, stratejik çözümler sunabilmek amacıyla; danışmanlık ve finansal hizmetler sunmaktadır.

Suleymanoğulları Tur kendi imkânları, altyapısı ve sayısı binlere varan son model araç filosuyla “Kalite” prensibinden ödün vermemektedir.

Suleymanoğulları Tur

2011 yılı içinde Suleymanoğulları Turizm kurarak, turizm alanına yatırım yapan şirketimiz, turizmin tüm ürünleriyle alanında lider bir marka yaratma hedefindedir.

Bizim görevimiz sizleri, işyerinizden evinize, evinizden işyerinize, sağlıklı, huzurlu, mutlu ve en hızlı ulaştırabilmektedir.

Bunun için Suleymanoğulları Tur hizmet verdiği tüm kuruluşların personelinin huzur, mutluluk ve güvenliğini kendisine ilke edinmiştir.

Suleymanoğulları Tur, her zaman ön planda tuttuğu "Koşulsuz Müşteri Mutluluğu" anlayışı ile müşterilerinin öncelikle güven duyduğu bir hizmet ortağıdır. Biz Tureks olarak şirket organizasyonumuza duyulan bu güveni sizlerle paylaşmak, sizlerin hizmet ortağı olmak istiyoruz.

Firma YETKİLİSİ
Cemil Binici
Yönetim Kurulu Başkanı


Copyright © 2016-2020. Her Hakkı Saklıdır. Zaya MEDIA Danışmanlık & Web Tasarım Hizmetleri

Karapınar Mah D112 Sok. No:11/A Yıldırım / BURSA

0 (224) 331-8527 - info@suleymanogullaritur.com